Acıbadem Sigorta Acıbadem Sigorta

Acıbadem Sigorta

Acıbadem Sigorta 1992 yılında Bayındır Sigorta adı ile kurulmuştur. 2004 senesinde Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş ismini almıştır ve değer yaratan yapısı ile alanında lider şirket olmayı hedef görmüştür.

Sağlık sektöründen tecrübeleri ile bu alana yoğunlaşarak sağlık sigortalarında uzman çözümler sunmaktadır. Güçlü Finansal yapılanma ve hızlı büyümeyle prim üretimini artırarak sağlık sigortalarında bir numaralı marka haline gelmiştir.

Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik oluşturduğu sigorta çeşitlerinde uygun fiyatlarla tam güvence sağlamaktadır. Acıbadem Sigorta’yı farklı kılan en önemli faktörlerden biri Anlaşmalı Sağlık Ağı. 3.500’ü aşkın medikal hizmet ağıyla anında sağlık desteği vermektedir.

Acıbadem Sigorta Ürün ve Hizmetleri

Tüm paydaşlar için değer yaratan stratejiler geliştiren Acıbadem Sigorta bireysel ve kurumsal sigorta ürünlerde hizmet vermektedir. Bireysel Ürünler; Sağlık Sigortaları, Hayat Sigortaları, Ferdi Kaza Sigortaları, Seyahat Sigortaları. Kurumsal Ürünler; Grup Sağlık Sigortaları, Grup Hayat Sigortası, Grup Ferdi Kaza Sigortası mevcuttur.

Sağlık sigortaları üzerinde faaliyetini sürdürmekte olan Acıbadem Sigorta’nın sağlık sigorta fiyatları, kasko sigorta fiyatları, konut sigorta fiyatları hakkında Acıbadem Sigorta Teklif Al sayfasından bilgi alabilirsiniz. SigortamGO üzerinden Acıbadem Sigorta ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz.

İhtiyacınız olan sigorta türünü seçerek Sigorta Teklifi Al sayfasından online olarak sigorta tekliflerine ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Acıbadem Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları, Anlaşmalı Eczaneleri, Acenteleri ve diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sigorta Firmaları Listesi