Civ Sigorta

ÜRÜNLER

Sigorta Ürünleri Ailem Güvende Planı
İşte kendinizi ve sevdiklerinizi oluşabilecek kazaların sonuçlarından en az maddi kayıpla kurtaracak Ailem Güvende Planı!


Kredi Borcum Güvende Planı Kart Borcum Güvende
Bu sigorta ile Citibank olarak karşılaşacağınız manevi kayıpları geri getiremeyiz ama sizin ve sevdiklerinizin omuzlarınızdaki maddi yükü hafifletebiliriz. >> Detaylı Bilgi Türkiye’de ilk defa Citi’nin sunduğu Kart Borcum Güvende Planı ile ödemeleriniz, beklenmedik zorluklarla karşılaştığınızda size ya da sevdiklerinize yük olmaz.

Tek Adımda Birikim Planı
Tek Adımda Birikim Planı ile bugün tek seferde yapacağınız bir tasarrufun büyük birikimlere dönüşmesini ve geleceğinizin teminatını oluşturmasını sağlamak şimdi çok kolay. Üstelik ödediğiniz primin 5 katına kadar vefat teminatı güvencesi elde edebilme şansı ile…


Ailem Güvende Planı İşte kendinizi ve sevdiklerinizi oluşabilecek kazaların sonuçlarından en az maddi kayıpla kurtaracak Ailem Güvende Planı!

Ailem Güvende Planı’na sadece kendinizi dahil edebildiğiniz gibi sevdiklerinizi ve varsa çocuklarınızı kaza(1)sonucu oluşabilecek yaşam kaybı, daimi maluliyet ve/veya tedavi masraflarının ödenmesi durumlarına karşı güvence altına alabilirsiniz. Üstelik seçtiğiniz teminat tutarının %200’ünü tazminat olarak alabilme garantisi ile (2).


(1) Kaza: Ani ve harici bir rizikonun etkisi ile sigortalı kişinin iradesi dışında ölmesi veya bedensel kalıcı bir yaralanmaya maruz kalması durumudur.
(2) Eğer maluliyet oranı %90 veya daha yüksek ise seçilen vefat teminat tutarının %200’ü ödenir.
CiV Hayat Sigorta A.Ş. güvencesi ile sunulan Ailem Güvende Planı, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları ve Ailem Güvende Planı poliçesinde belirtilen özel şartlar çerçevesinde geçerlidir.


70 yaşınızdan gün almadıysanız, CiV Hayat Sigorta A.Ş. tarafından sunulan Ailem Güvende Planı kapsam ve koşulları dahilinde;


Deprem, sel, yanardağ patlaması, heyelan sebebiyle oluşan kazalar,

Kapkaç veya terör sebebiyle oluşan kazalar,

Trafik kazaları, ev kazaları, iş kazaları,

Yanık ve ani hareket sonucunda adale ve sinir incinmesi, kopması, burkulması,

Yılan ve haşerat sokması nedeniyle zehirlenmeler,

Lisanssız olarak yapılan futbol, basketbol ve tenis sporları nedeniyle oluşan kazalar,

Isırılma nedeniyle oluşan kuduz,


sonucu yaşam kaybı ve daimi maluliyet durumlarına karşı siz ve/veya sevdikleriniz teminatınız dahilinde güvence altında olursunuz. Tedavi masrafları teminatını da ekleyerek teminat kapsamınızı genişletebilirsiniz.

Tablo 1: Kişi başına Vefat ve Daimi Maluliyet Teminatları

Teminat Tutarı (TL) 75.000 120.000 200.000
1 Yetişkin 10,31 16,49 27,49
2 Yetişkin 19,68 31,48 52,48
Aile* 23,43 35,23 56,23


*Aile en az 1 yetişkin ve en çok 3 çocuktan oluşmaktadır. Çocuk başına 30.000 TL sadece kaza sonucu maluliyet teminatıdır. Bu teminat Tablo 1’de çocukların dahil edildiği bütün seçeneklerde her çocuk için değişmeden kullanılacaktır.
Tablo 1’de belirtilen prim tutarları aylık ödenecek prim tutarlarını göstermektedir.

Tablo 2: Kişi başına Vefat, Daimi Maluliyet ve Tedavi Masrafları Teminatları

Teminat Tutarı (TL) 75.000 120.000 200.000
Tedavi Masrafları Tem. 2.500 4.000 6.600
1 Yetişkin 15,47 24,74 41,10
2 Yetişkin 29,52 47,23 78,47
Aile* 37,43 55,15 86,38


Aile en az 1 yetişkin ve en çok 3 çocuktan oluşmaktadır. Çocuk başına 30.000 TL sadece kaza sonucu maluliyet teminatı olup, tedavi masrafları teminatı 1.000 TL’dir. Bu teminat Tablo 2’de çocukların dahil edildiği bütün seçeneklerde her çocuk için değişmeden kullanılacaktır. Tablo 2’de belirtilen prim tutarları aylık ödenecek prim tutarlarını göstermektedir.
3’ten fazla çocuğun poliçeye dahil edilmesi durumunda eklenecek her çocuk için ek prim uygulanır. Çocuklar en az 6 ay en çok 18 yaşında olabilir.

Ek prim ödeyerek bu plana dahil edebileceğim teminatlar mevcut mu?


Ek prim ödeyerek motorsiklet kullanımı, paraşüt, dalgıçlık, kayak sporları, amatör olarak yapılan açık deniz balıkçılığı, eskrim, hentbol, su topu, çim hokeyi, okçuluk, sürek/sürgün avı, dağcılık, kar/buz üzerindeki sporlar, cirit, engelli binicilik, polo, rugby, halter, güreş, judo, taekwondo, karate, boks, yelken sporları, su kayağı, ağır ve tehlikeli jimnastik sporlarını yaparken başınıza gelebilecek kazalara karşı teminat altına alınabilirsiniz.

Kapsam dışı haller mevcut mu?


Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları’nda belirtilen her nevi hastalık, intihar, sarhoşluk ve uyuşturucu madde kullanımı sonucu vefat etme, savaş, ayaklanma ve nükleer riskler ile poliçe başlama tarihinden önce mevcut bulunan hastalığın neden olduğu vefat ve maluliyet durumları teminat dışı hallerdendir. Kapsam dışı haller ile ilgili detaylı bilgi, ürüne dahil olmak istediğiniz takdirde adresinize gönderilecek olan poliçede yer almaktadır.
Polis memurları, askeri personel, pilotlar ve güvenlik görevlileri mesai saatleri dışında kalan zamanlarda sigorta teminatı altındadırlar.


Prim tahsilatı 70 yaşınıza kadar tahsilat yapıldığı sürece veya siz iptal edene kadar her ay yapılır ve her yıl otomatik olarak yenilenir. Yenilenen poliçeye ait tazminat ve prim tutarı her yıl TÜFE oranında artırılır.

Sigorta teminatı, başvuru formunun doldurulup imzalandığı ya da telefonda onay verildiği andan itibaren başlamaktadır. Poliçenizin adresinize ulaşmasından itibaren 30 gün içinde üründen vazgeçmeniz ve iptal etmeniz halinde kartınıza yansıyan prim iade edilir. Normal şartlarda poliçenizin teslim süresi maksimum 10 gün olarak kabul edilir. Ailem Güvende Planı, isteğinize bağlı olarak sunulmakta olup, herhangi başka bir ürünle birlikte satın alınması zorunlu değildir. Bir yatırım ürünü olmadığı için herhangi bir birikim değeri taşımaz.

Iptal, tazminat talebi, ürün ile ilgili soru veya şikayetlerinizi iletmek için dilediğiniz zaman 444 0 500 CitiPhone'u arayabilirsiniz.


Web Sitesine Ulaşmak İçin Buraya Tıklayınız

Sigorta Firmaları Listesi