Amerika Birleşik Devletleri Seyahat Sigortası

Amerika Birleşik Devletleri ülkesine seyahatiniz için en az 30.000 Euro teminatlı Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Tüm Dünya Ülkeleri listesinde bulunan Amerika Birleşik Devletleri seyahatinizde olası yaralanma, hastalık, ölüm durumunda kişinin ülkesine nakli, tıbbi müdahale ve hastane masraflarınız koruma altında. Amerika Birleşik Devletleri yurtdışı seyahatinizi güvence altına alın!

Schengen ve Tüm Dünya Ülkelerinde Geçerli En Az 30.000 Euro Teminatlı


Önemli Uyarı

Seyahat Sağlık Sigortası, Poliçe Başlangıç Tarihinde öğlen saat 12:00’da başlar. Vize başvurularında istenilen seyahat sigortası şartının yerine getirebilmesi için poliçenizin Amerika Birleşik Devletleri ülkesinde bulunacağınız tarihleri tam olarak kapsaması gerekmektedir. Bu yüzden poliçenizi, seyahat Gidiş tarihinden 1 gün önce - Dönüş tarihinden 1 gün sonraki tarih aralıklarına almalısınız.

Örnek: 14-19 Temmuz arası Amerika Birleşik Devletleri ülkesine seyahat etmek istiyorsanız, en az 13 Temmuz’dan 20 Temmuz’a kadar geçerli Seyahat Sağlık Sigortası satın almalısınız.


Amerika Birleşik Devletleri Seyahatiniz İçin Kısa Bilgiler

Tüm Dünya Ülkeleri içerisinde bulunan Amerika Birleşik Devletleri, para birimi olarak Amerikan Doları kullanmaktadır. Nüfusu 9.629.090 kilometrekare üzerinde olan Amerika Birleşik Devletleri, yüzölçümü 9.629.090 kilometrekare topraklar üzerinde bulunmaktadır. Başkenti Washington, District of Columbia olan ülkenin telefon kodu +1 tuşlanarak iletişime geçilebilir.

Neden Seyahat Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Amerika Birleşik Devletleri seyahatinizde olası hastalık, kaza, valiz kaybı, hastane masraflarını Seyahat Sigortanız güvence altına alır. Sağlığınız ve Bütçeniz garanti altında olur. Amerika Birleşik Devletleri ülkesinde seyahat keyfinizi hiçbir şey kaçıramaz. Bana bişey olmaz demeyin, Amerika Birleşik Devletleri seyahatinizi SigortamGO üzerinden 1 dakikada güvence altına alın.