Tramer Kaydınızı Sorgulayın - SMS ile Tramer Poliçe SorgulamaONLINE İŞLEMLER

Kasko Sigortası Poliçe Sorgulama, Trafik Sigortası Poliçe Sorgulama, Taşımacılık Sigortası (ZKYTMS) Poliçe Sorgulama

Tramer Sorgulama

Tramer sorgulama sayfasından yapılabilecek diğer işlemler:

Trafik Poliçe Sorgulama

Aracınıza ait trafik poliçe bilgilerinizi "Poliçe anahtar bilgileri, plaka bilgisi ve şasi bilgisi" ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, indirim/Sürprim bilgilerinizin ve varsa önceki poliçe bilgilerinizin detaylarına erişebilirsiniz.

Kasko Poliçe Sorgulama

Aracınıza ait kasko poliçe bilgilerinizi "Poliçe anahtar bilgileri, plaka bilgisi ve şasi bilgisi" ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, indirim/Sürprim bilgilerinizin ve varsa önceki poliçe bilgilerinizin detaylarına erişebilirsiniz.

Kaza Tespit Tutanağı Sorgulama

Taşımacılık ve Koltuk (ZYT) Poliçe Sorgulama

Aracınıza ait taşımacılık ve koltuk poliçe bilgilerinizi "Poliçe anahtar bilgileri, plaka bilgisi ve şasi bilgisi" ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, indirim/Sürprim bilgilerinizin ve varsa önceki poliçe bilgilerinizin detaylarına erişebilirsiniz.

Yeşilkart Poliçe Sorgulama

En Yakın Acente Sorgulama

Sağlık / Seyahat Sağlık Poliçe Sorgulama

Tıbbi Kötü Uygulama Poliçe Sorgulama

Tıbbi Kötü Uygulamaya ilişkin zorunlu mali sorumluluk sigortası (ZMSS) poliçelerinin sorgulanabildiği ekrandır.Poliçe anahtar bilgileri ve Hekim bilgileri ile mevcut poliçe ve varsa önceki poliçe bilgilerine ulaşılabilmektedir.

Tehlikeli Madde ve Tüpgaz Poliçe Sorgulama

Tehlikeli Madde ve Tüpgaz poliçerinin sorgulanabildiği ekrandır. Poliçe anahtar bilgileri, Sigortalı kimlik bilgileri ve plaka bilgisiyle sorgulama yapılarak poliçe ve sigortalı bilgilerine ulaşılabilmektedir.

Sigorta Suistimal İhbar Girişi

Sigorta Suistimal İhbar Sorgulama

Eksper Raporu Sorgula

Eksper Atama

Eksper Atama Durum Sorgulama

 

SMS Sorgulamaları


OTOKONTROL5664 Uygulaması ile vatandaşların “araç hasar, poliçe, kaza ve mağdur bilgilerine”, aracıya gerek kalmaksızın mobil, web ve wap ortamlarından kolayca ulaşabilmeleri hedeflenmiştir. Turkcell, Avea, Vodafone ile anlasmalı olarak devreye alınmış olan SMS projesi ile kişiler mesaj atarak arabalarının hasar geçmislerini, mağdur bilgilerini, trafik poliçelerinin olup olmadığını ve eğer bir kazaya karıştılarsa kaza tespit tutanaklarının durumunu Turkcell, Avea, Vodafone "5664"e mesaj atarak sorgulayabilirler.

Hasar Geçmişi Sorgulama

Plakayı yazın, TURKCELL, AVEA, VODAFONE 5664'e gönderin.


Kaza Bilgisi Sorgulama

Trafik kazasına karışanların kendi aralarında tuttuğu Kaza Tespit Tutanağı (KTT) sorgusu için: KAZA yazın, boşluk bırakın, plakayı yazın, TURKCELL, AVEA, VODAFONE 5664'e gönderin.


Poliçe Bilgisi Sorgulama

Trafik ya da kasko poliçenizin yürürlükte olup olmadığını bu hizmet sayesinde öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda poliçenizin ne zaman sona ereceğini ve trafik poliçenize uygulanmış hasarsızlık indirim oranını sorgulamak için: TRAFIK ya da KASKO yazın, boşluk bırakın, plakayı yazın, TURKCELL, AVEA, VODAFONE 5664'e gönderin.

Size özel en uygun fiyatı almak için lütfen buraya tıklayınız.