SigortamGO; sigorta şirketlerinin tekliflerini karşılaştırmalı bir şekilde en iyi fiyat garantisiyle tüm Türkiye’ye sunan online bir platformdur.

Sigorta almak isteyen kişilere en uygun sigortayı hızlı bir şekilde sunmaktadır. Anlık olarak alınan teklifler, sigorta şirketlerinin sunabileceği en iyi fiyatlardan oluşuyor. Bu sayede tek bir yerden hem birçok sigorta tekliflerini görüntülüyor hem de zaman kaybetmeden bu teklifleri karşılaştırıp size en uygun teklifi seçmenize olanak sağlıyor.

SigortamGO, TümHizmetler’in bünyesinde bulunan bir iştirakidir. Tüm Türkiye’de 2000 yılından bu yana bayi yapılandırmasını özenle oluşturmuş TümHizmetler; bir tüketicinin ihtiyacı olan birçok hizmeti tek noktadan sunmaya devam etmektedir. SigortamGO’nun bünyesine katılmasıyla birlikte TümHizmetler Çözüm Ortakları en uygun sigorta tekliflerini vermeye başlamıştır.

TümHizmetler Hakkında

TümHizmetler 2000 yılında Telekomünikasyon ve TV Platform hizmetleriyle sektörde bayi yapılanmalarını kurmaya başlamıştır. Girişimci vizyonuyla hizmet portföyünü sürekli genişleterek tüketiciye güvenilir, hızlı ve kolay ulaşılabilir hizmet sunmaktadır. 2014 yılı itibariyle Enerji sektörünü hizmetlerine dahil eden TümHizmetler, 2015 yılı itibariyle Sigorta Hizmetlerini çatısı altına eklemiştir. Günümüzde TümHizmetler bayileri İnternet, Televizyon, Güvenlik Sistemleri, Tatil, Enerji ve Sigorta hizmetlerini sunmaktadır.

Hali hazırda 81 il ana bayisini bünyesinde bulunduran TümHizmetler 2500’ü aşkın bayi noktası ile çalışmalarına devam etmektedir.