Bhutan Seyahat Sigortası

Bhutan ülkesine seyahatiniz için en az 30.000 Euro teminatlı Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Tüm Dünya Ülkeleri listesinde bulunan Bhutan seyahatinizde olası yaralanma, hastalık, ölüm durumunda kişinin ülkesine nakli, tıbbi müdahale ve hastane masraflarınız koruma altında. Bhutan yurtdışı seyahatinizi güvence altına alın!

Schengen ve Tüm Dünya Ülkelerinde Geçerli En Az 30.000 Euro Teminatlı


Önemli Uyarı

Seyahat Sağlık Sigortası, Poliçe Başlangıç Tarihinde öğlen saat 12:00’da başlar. Vize başvurularında istenilen seyahat sigortası şartının yerine getirebilmesi için poliçenizin Bhutan ülkesinde bulunacağınız tarihleri tam olarak kapsaması gerekmektedir. Bu yüzden poliçenizi, seyahat Gidiş tarihinden 1 gün önce - Dönüş tarihinden 1 gün sonraki tarih aralıklarına almalısınız.

Örnek: 14-19 Temmuz arası Bhutan ülkesine seyahat etmek istiyorsanız, en az 13 Temmuz’dan 20 Temmuz’a kadar geçerli Seyahat Sağlık Sigortası satın almalısınız.


Bhutan Seyahatiniz İçin Kısa Bilgiler

Tüm Dünya Ülkeleri içerisinde bulunan Bhutan, para birimi olarak Hindistan rupisi kullanmaktadır. Nüfusu 745200 üzerinde olan Bhutan, yüzölçümü 47.000 kilometrekare topraklar üzerinde bulunmaktadır. Başkenti Thimphu olan ülkenin telefon kodu +975 tuşlanarak iletişime geçilebilir.

Neden Seyahat Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Bhutan seyahatinizde olası hastalık, kaza, valiz kaybı, hastane masraflarını Seyahat Sigortanız güvence altına alır. Sağlığınız ve Bütçeniz garanti altında olur. Bhutan ülkesinde seyahat keyfinizi hiçbir şey kaçıramaz. Bana bişey olmaz demeyin, Bhutan seyahatinizi SigortamGO üzerinden 1 dakikada güvence altına alın.