Birleşik Arap Emirlikleri Seyahat Sigortası

Birleşik Arap Emirlikleri ülkesine seyahatiniz için en az 30.000 Euro teminatlı Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Tüm Dünya Ülkeleri listesinde bulunan Birleşik Arap Emirlikleri seyahatinizde olası yaralanma, hastalık, ölüm durumunda kişinin ülkesine nakli, tıbbi müdahale ve hastane masraflarınız koruma altında. Birleşik Arap Emirlikleri yurtdışı seyahatinizi güvence altına alın!

Schengen ve Tüm Dünya Ülkelerinde Geçerli En Az 30.000 Euro Teminatlı


Önemli Uyarı

Seyahat Sağlık Sigortası, Poliçe Başlangıç Tarihinde öğlen saat 12:00’da başlar. Vize başvurularında istenilen seyahat sigortası şartının yerine getirebilmesi için poliçenizin Birleşik Arap Emirlikleri ülkesinde bulunacağınız tarihleri tam olarak kapsaması gerekmektedir. Bu yüzden poliçenizi, seyahat Gidiş tarihinden 1 gün önce - Dönüş tarihinden 1 gün sonraki tarih aralıklarına almalısınız.

Örnek: 14-19 Temmuz arası Birleşik Arap Emirlikleri ülkesine seyahat etmek istiyorsanız, en az 13 Temmuz’dan 20 Temmuz’a kadar geçerli Seyahat Sağlık Sigortası satın almalısınız.


Birleşik Arap Emirlikleri Seyahatiniz İçin Kısa Bilgiler

Tüm Dünya Ülkeleri içerisinde bulunan Birleşik Arap Emirlikleri, para birimi olarak Birleşik Arap Emirlikleri dirhemi kullanmaktadır. Nüfusu 8264070 üzerinde olan Birleşik Arap Emirlikleri, yüzölçümü 83.600 kilometrekare topraklar üzerinde bulunmaktadır. Başkenti Abu Dabi olan ülkenin telefon kodu +971 tuşlanarak iletişime geçilebilir.

Neden Seyahat Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Birleşik Arap Emirlikleri seyahatinizde olası hastalık, kaza, valiz kaybı, hastane masraflarını Seyahat Sigortanız güvence altına alır. Sağlığınız ve Bütçeniz garanti altında olur. Birleşik Arap Emirlikleri ülkesinde seyahat keyfinizi hiçbir şey kaçıramaz. Bana bişey olmaz demeyin, Birleşik Arap Emirlikleri seyahatinizi SigortamGO üzerinden 1 dakikada güvence altına alın.