Brezilya Seyahat Sigortası

Brezilya ülkesine seyahatiniz için en az 30.000 Euro teminatlı Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Tüm Dünya Ülkeleri listesinde bulunan Brezilya seyahatinizde olası yaralanma, hastalık, ölüm durumunda kişinin ülkesine nakli, tıbbi müdahale ve hastane masraflarınız koruma altında. Brezilya yurtdışı seyahatinizi güvence altına alın!

Schengen ve Tüm Dünya Ülkelerinde Geçerli En Az 30.000 Euro Teminatlı


Önemli Uyarı

Seyahat Sağlık Sigortası, Poliçe Başlangıç Tarihinde öğlen saat 12:00’da başlar. Vize başvurularında istenilen seyahat sigortası şartının yerine getirebilmesi için poliçenizin Brezilya ülkesinde bulunacağınız tarihleri tam olarak kapsaması gerekmektedir. Bu yüzden poliçenizi, seyahat Gidiş tarihinden 1 gün önce - Dönüş tarihinden 1 gün sonraki tarih aralıklarına almalısınız.

Örnek: 14-19 Temmuz arası Brezilya ülkesine seyahat etmek istiyorsanız, en az 13 Temmuz’dan 20 Temmuz’a kadar geçerli Seyahat Sağlık Sigortası satın almalısınız.


Brezilya Seyahatiniz İçin Kısa Bilgiler

Tüm Dünya Ülkeleri içerisinde bulunan Brezilya, para birimi olarak Brezilya reali kullanmaktadır. Nüfusu 201032714 üzerinde olan Brezilya, yüzölçümü 8.514.880 kilometrekare topraklar üzerinde bulunmaktadır. Başkenti Brezilya olan ülkenin telefon kodu +55 tuşlanarak iletişime geçilebilir.

Neden Seyahat Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Brezilya seyahatinizde olası hastalık, kaza, valiz kaybı, hastane masraflarını Seyahat Sigortanız güvence altına alır. Sağlığınız ve Bütçeniz garanti altında olur. Brezilya ülkesinde seyahat keyfinizi hiçbir şey kaçıramaz. Bana bişey olmaz demeyin, Brezilya seyahatinizi SigortamGO üzerinden 1 dakikada güvence altına alın.