Demokratik Kongo Cumhuriyeti Seyahat Sigortası

Demokratik Kongo Cumhuriyeti ülkesine seyahatiniz için en az 30.000 Euro teminatlı Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Tüm Dünya Ülkeleri listesinde bulunan Demokratik Kongo Cumhuriyeti seyahatinizde olası yaralanma, hastalık, ölüm durumunda kişinin ülkesine nakli, tıbbi müdahale ve hastane masraflarınız koruma altında. Demokratik Kongo Cumhuriyeti yurtdışı seyahatinizi güvence altına alın!

Schengen ve Tüm Dünya Ülkelerinde Geçerli En Az 30.000 Euro Teminatlı


Önemli Uyarı

Seyahat Sağlık Sigortası, Poliçe Başlangıç Tarihinde öğlen saat 12:00’da başlar. Vize başvurularında istenilen seyahat sigortası şartının yerine getirebilmesi için poliçenizin Demokratik Kongo Cumhuriyeti ülkesinde bulunacağınız tarihleri tam olarak kapsaması gerekmektedir. Bu yüzden poliçenizi, seyahat Gidiş tarihinden 1 gün önce - Dönüş tarihinden 1 gün sonraki tarih aralıklarına almalısınız.

Örnek: 14-19 Temmuz arası Demokratik Kongo Cumhuriyeti ülkesine seyahat etmek istiyorsanız, en az 13 Temmuz’dan 20 Temmuz’a kadar geçerli Seyahat Sağlık Sigortası satın almalısınız.


Demokratik Kongo Cumhuriyeti Seyahatiniz İçin Kısa Bilgiler

Tüm Dünya Ülkeleri içerisinde bulunan Demokratik Kongo Cumhuriyeti, para birimi olarak Kango frangı kullanmaktadır. Nüfusu 67514000 üzerinde olan Demokratik Kongo Cumhuriyeti, yüzölçümü 2.344.860 kilometrekare topraklar üzerinde bulunmaktadır. Başkenti Kinshasa olan ülkenin telefon kodu +243 tuşlanarak iletişime geçilebilir.

Neden Seyahat Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Demokratik Kongo Cumhuriyeti seyahatinizde olası hastalık, kaza, valiz kaybı, hastane masraflarını Seyahat Sigortanız güvence altına alır. Sağlığınız ve Bütçeniz garanti altında olur. Demokratik Kongo Cumhuriyeti ülkesinde seyahat keyfinizi hiçbir şey kaçıramaz. Bana bişey olmaz demeyin, Demokratik Kongo Cumhuriyeti seyahatinizi SigortamGO üzerinden 1 dakikada güvence altına alın.