Gine-Bissau Seyahat Sigortası

Gine-Bissau ülkesine seyahatiniz için en az 30.000 Euro teminatlı Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Tüm Dünya Ülkeleri listesinde bulunan Gine-Bissau seyahatinizde olası yaralanma, hastalık, ölüm durumunda kişinin ülkesine nakli, tıbbi müdahale ve hastane masraflarınız koruma altında. Gine-Bissau yurtdışı seyahatinizi güvence altına alın!

Schengen ve Tüm Dünya Ülkelerinde Geçerli En Az 30.000 Euro Teminatlı


Önemli Uyarı

Seyahat Sağlık Sigortası, Poliçe Başlangıç Tarihinde öğlen saat 12:00’da başlar. Vize başvurularında istenilen seyahat sigortası şartının yerine getirebilmesi için poliçenizin Gine-Bissau ülkesinde bulunacağınız tarihleri tam olarak kapsaması gerekmektedir. Bu yüzden poliçenizi, seyahat Gidiş tarihinden 1 gün önce - Dönüş tarihinden 1 gün sonraki tarih aralıklarına almalısınız.

Örnek: 14-19 Temmuz arası Gine-Bissau ülkesine seyahat etmek istiyorsanız, en az 13 Temmuz’dan 20 Temmuz’a kadar geçerli Seyahat Sağlık Sigortası satın almalısınız.


Gine-Bissau Seyahatiniz İçin Kısa Bilgiler

Tüm Dünya Ülkeleri içerisinde bulunan Gine-Bissau, para birimi olarak Batı Afrika CFA frangı kullanmaktadır. Nüfusu 1704000 üzerinde olan Gine-Bissau, yüzölçümü 36.125 kilometrakare topraklar üzerinde bulunmaktadır. Başkenti Bissau olan ülkenin telefon kodu +245 tuşlanarak iletişime geçilebilir.

Neden Seyahat Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Gine-Bissau seyahatinizde olası hastalık, kaza, valiz kaybı, hastane masraflarını Seyahat Sigortanız güvence altına alır. Sağlığınız ve Bütçeniz garanti altında olur. Gine-Bissau ülkesinde seyahat keyfinizi hiçbir şey kaçıramaz. Bana bişey olmaz demeyin, Gine-Bissau seyahatinizi SigortamGO üzerinden 1 dakikada güvence altına alın.