Guernsey Seyahat Sigortası

Guernsey ülkesine seyahatiniz için en az 30.000 Euro teminatlı Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Tüm Dünya Ülkeleri listesinde bulunan Guernsey seyahatinizde olası yaralanma, hastalık, ölüm durumunda kişinin ülkesine nakli, tıbbi müdahale ve hastane masraflarınız koruma altında. Guernsey yurtdışı seyahatinizi güvence altına alın!

Schengen ve Tüm Dünya Ülkelerinde Geçerli En Az 30.000 Euro Teminatlı


Önemli Uyarı

Seyahat Sağlık Sigortası, Poliçe Başlangıç Tarihinde öğlen saat 12:00’da başlar. Vize başvurularında istenilen seyahat sigortası şartının yerine getirebilmesi için poliçenizin Guernsey ülkesinde bulunacağınız tarihleri tam olarak kapsaması gerekmektedir. Bu yüzden poliçenizi, seyahat Gidiş tarihinden 1 gün önce - Dönüş tarihinden 1 gün sonraki tarih aralıklarına almalısınız.

Örnek: 14-19 Temmuz arası Guernsey ülkesine seyahat etmek istiyorsanız, en az 13 Temmuz’dan 20 Temmuz’a kadar geçerli Seyahat Sağlık Sigortası satın almalısınız.


Guernsey Seyahatiniz İçin Kısa Bilgiler

Tüm Dünya Ülkeleri içerisinde bulunan Guernsey, para birimi olarak İngiliz sterlini kullanmaktadır. Nüfusu 63026 üzerinde olan Guernsey, yüzölçümü 65 kilometrekare topraklar üzerinde bulunmaktadır. Başkenti Saint Peter Port olan ülkenin telefon kodu +44 tuşlanarak iletişime geçilebilir.

Neden Seyahat Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Guernsey seyahatinizde olası hastalık, kaza, valiz kaybı, hastane masraflarını Seyahat Sigortanız güvence altına alır. Sağlığınız ve Bütçeniz garanti altında olur. Guernsey ülkesinde seyahat keyfinizi hiçbir şey kaçıramaz. Bana bişey olmaz demeyin, Guernsey seyahatinizi SigortamGO üzerinden 1 dakikada güvence altına alın.