Güney Afrika Cumhuriyeti Seyahat Sigortası

Güney Afrika Cumhuriyeti ülkesine seyahatiniz için en az 30.000 Euro teminatlı Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Tüm Dünya Ülkeleri listesinde bulunan Güney Afrika Cumhuriyeti seyahatinizde olası yaralanma, hastalık, ölüm durumunda kişinin ülkesine nakli, tıbbi müdahale ve hastane masraflarınız koruma altında. Güney Afrika Cumhuriyeti yurtdışı seyahatinizi güvence altına alın!

Schengen ve Tüm Dünya Ülkelerinde Geçerli En Az 30.000 Euro Teminatlı


Önemli Uyarı

Seyahat Sağlık Sigortası, Poliçe Başlangıç Tarihinde öğlen saat 12:00’da başlar. Vize başvurularında istenilen seyahat sigortası şartının yerine getirebilmesi için poliçenizin Güney Afrika Cumhuriyeti ülkesinde bulunacağınız tarihleri tam olarak kapsaması gerekmektedir. Bu yüzden poliçenizi, seyahat Gidiş tarihinden 1 gün önce - Dönüş tarihinden 1 gün sonraki tarih aralıklarına almalısınız.

Örnek: 14-19 Temmuz arası Güney Afrika Cumhuriyeti ülkesine seyahat etmek istiyorsanız, en az 13 Temmuz’dan 20 Temmuz’a kadar geçerli Seyahat Sağlık Sigortası satın almalısınız.


Güney Afrika Cumhuriyeti Seyahatiniz İçin Kısa Bilgiler

Tüm Dünya Ülkeleri içerisinde bulunan Güney Afrika Cumhuriyeti, para birimi olarak Güney Afrika randı kullanmaktadır. Nüfusu 52981991 üzerinde olan Güney Afrika Cumhuriyeti, yüzölçümü 1.221.040 kilometrakare topraklar üzerinde bulunmaktadır. Başkenti Pretoria olan ülkenin telefon kodu +27 tuşlanarak iletişime geçilebilir.

Neden Seyahat Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Güney Afrika Cumhuriyeti seyahatinizde olası hastalık, kaza, valiz kaybı, hastane masraflarını Seyahat Sigortanız güvence altına alır. Sağlığınız ve Bütçeniz garanti altında olur. Güney Afrika Cumhuriyeti ülkesinde seyahat keyfinizi hiçbir şey kaçıramaz. Bana bişey olmaz demeyin, Güney Afrika Cumhuriyeti seyahatinizi SigortamGO üzerinden 1 dakikada güvence altına alın.