Libya Seyahat Sigortası

En az 30000 Euro Teminatlı Libya Seyahat Sağlık Sigortası Teklifinizi SigortamGO üzerinden tek bir adımda kolayca alabilirsiniz. Tüm Dünya Ülkeleri listesinde bulunan Libya seyahatinizi güvence altına alın. Yaralanma ve ani hastalık nedeniyle yurt dışında tıbbi tedavi masrafları, acil servis masrafları, bagaj kaybı gibi durumlar Libya yurtdışı seyahat sigortanızla güvence altında!

30000 Euro Teminatlı Schengen ve Tüm Dünya Ülkelerinde Geçerli


Dikkat

Yurtdışı Seyahat Sigortaları başlangıç tarihinde öğlen 12:00’da yürürlüğe girer. Vize başvurularında ve Libya seyahatinizde sorun yaşamamanız için sigortanızın seyahatinizi tam olarak kapsaması gerekmektedir. Bu yüzden Örneğin: 9-14 Mart Arası Libya ülkesinde bulunacaksanız, seyahat sigortanızı 8-15 Mart tarih aralığında satın almalısınız.


Libya Hakkında Yararlı Bilgiler

Tüm Dünya Ülkeleri içerisinde bulunan Libya toprakları 1759540 kilometrakare yüzölçümüne sahiptir. Para birimi olarak Libya dinarı kullanılmaktadır. Başkenti Tripoli olan bu ülkeyle Telefon kodu 218 kodlanarak Libya ile iletişime geçilebilir. Nufüsü 145.300.000 üzerinde olup her geçen gün bu sayı artmaktadır.

Libya Seyahat Sağlık Sigortası Ne İşe Yarar?

SigortamGO üzerinden satın alacağınız Libya Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası sizi aşağıdaki durumlar için güvence altına alır:

-Yaralanma ve ani hastalık nedeniyle yurt dışında tıbbi tedavi

-Sigortalıya yapılacak tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin konaklaması

-Yaralanma veya ani hastalık nedeniyle konaklama süresinin uzatılması

-Bagaj kaybı ve zarar görmesi, çalınması -Gecikmeli bagaj 12 saat

-Çifte rezervasyon nedeniyle gecikme

-Aktarmalı uçuşun kaçırılması nedeniyle gecikme