Orta Afrika Cumhuriyeti Seyahat Sigortası

En az 30000 Euro Teminatlı Orta Afrika Cumhuriyeti Seyahat Sağlık Sigortası Teklifinizi SigortamGO üzerinden tek bir adımda kolayca alabilirsiniz. Tüm Dünya Ülkeleri listesinde bulunan Orta Afrika Cumhuriyeti seyahatinizi güvence altına alın. Yaralanma ve ani hastalık nedeniyle yurt dışında tıbbi tedavi masrafları, acil servis masrafları, bagaj kaybı gibi durumlar Orta Afrika Cumhuriyeti yurtdışı seyahat sigortanızla güvence altında!

30000 Euro Teminatlı Schengen ve Tüm Dünya Ülkelerinde Geçerli


Dikkat

Yurtdışı Seyahat Sigortaları başlangıç tarihinde öğlen 12:00’da yürürlüğe girer. Vize başvurularında ve Orta Afrika Cumhuriyeti seyahatinizde sorun yaşamamanız için sigortanızın seyahatinizi tam olarak kapsaması gerekmektedir. Bu yüzden Örneğin: 9-14 Mart Arası Orta Afrika Cumhuriyeti ülkesinde bulunacaksanız, seyahat sigortanızı 8-15 Mart tarih aralığında satın almalısınız.


Orta Afrika Cumhuriyeti Hakkında Yararlı Bilgiler

Tüm Dünya Ülkeleri içerisinde bulunan Orta Afrika Cumhuriyeti toprakları 622.984 kilometrekare yüzölçümüne sahiptir. Para birimi olarak Orta Afrika CFA frangı kullanılmaktadır. Başkenti Bangui olan bu ülkeyle Telefon kodu 236 kodlanarak Orta Afrika Cumhuriyeti ile iletişime geçilebilir. Nufüsü 145.300.000 üzerinde olup her geçen gün bu sayı artmaktadır.

Orta Afrika Cumhuriyeti Seyahat Sağlık Sigortası Ne İşe Yarar?

SigortamGO üzerinden satın alacağınız Orta Afrika Cumhuriyeti Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası sizi aşağıdaki durumlar için güvence altına alır:

-Yaralanma ve ani hastalık nedeniyle yurt dışında tıbbi tedavi

-Sigortalıya yapılacak tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin konaklaması

-Yaralanma veya ani hastalık nedeniyle konaklama süresinin uzatılması

-Bagaj kaybı ve zarar görmesi, çalınması -Gecikmeli bagaj 12 saat

-Çifte rezervasyon nedeniyle gecikme

-Aktarmalı uçuşun kaçırılması nedeniyle gecikme