Sierra Leone Seyahat Sigortası

En az 30000 Euro Teminatlı Sierra Leone Seyahat Sağlık Sigortası Teklifinizi SigortamGO üzerinden tek bir adımda kolayca alabilirsiniz. Tüm Dünya Ülkeleri listesinde bulunan Sierra Leone seyahatinizi güvence altına alın. Yaralanma ve ani hastalık nedeniyle yurt dışında tıbbi tedavi masrafları, acil servis masrafları, bagaj kaybı gibi durumlar Sierra Leone yurtdışı seyahat sigortanızla güvence altında!

30000 Euro Teminatlı Schengen ve Tüm Dünya Ülkelerinde Geçerli


Dikkat

Yurtdışı Seyahat Sigortaları başlangıç tarihinde öğlen 12:00’da yürürlüğe girer. Vize başvurularında ve Sierra Leone seyahatinizde sorun yaşamamanız için sigortanızın seyahatinizi tam olarak kapsaması gerekmektedir. Bu yüzden Örneğin: 9-14 Mart Arası Sierra Leone ülkesinde bulunacaksanız, seyahat sigortanızı 8-15 Mart tarih aralığında satın almalısınız.


Sierra Leone Hakkında Yararlı Bilgiler

Tüm Dünya Ülkeleri içerisinde bulunan Sierra Leone toprakları 71.740 kilometrekare yüzölçümüne sahiptir. Para birimi olarak Sierra Leone leonesi kullanılmaktadır. Başkenti Freetown olan bu ülkeyle Telefon kodu 232 kodlanarak Sierra Leone ile iletişime geçilebilir. Nufüsü 145.300.000 üzerinde olup her geçen gün bu sayı artmaktadır.

Sierra Leone Seyahat Sağlık Sigortası Ne İşe Yarar?

SigortamGO üzerinden satın alacağınız Sierra Leone Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası sizi aşağıdaki durumlar için güvence altına alır:

-Yaralanma ve ani hastalık nedeniyle yurt dışında tıbbi tedavi

-Sigortalıya yapılacak tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin konaklaması

-Yaralanma veya ani hastalık nedeniyle konaklama süresinin uzatılması

-Bagaj kaybı ve zarar görmesi, çalınması -Gecikmeli bagaj 12 saat

-Çifte rezervasyon nedeniyle gecikme

-Aktarmalı uçuşun kaçırılması nedeniyle gecikme