Aegon Sigorta Aegon Sigorta

Aegon Sigorta

Aegon Sigorta; Amerika, Avrupa ve Asya’da faaliyetlerini sürdürmektedir. 1993 yılında kurulan şirket sigorta sektöründe yükselen bir pazar olan Türkiye’ye 2008 Temmuz’unda giriş yapmıştır. Bu doğrultuda hayat sigortası ve emeklilik alanlarında çalışmalarda bulunan Ankara Emeklilik A.Ş’nin hisselerinin tamamını satın almıştır. 28.000’den fazla çalışanı bulunan Aegon Sigorta müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunmaktadır. Müşterilerinin daha iyi bir geleceğe sahip olması için çözüm odaklı faaliyetlerini sürdürmektedir.

Aegon Sigorta Ürün ve Hizmetleri

Güçlü yapısı ile güvenilir ve hizmet odaklı faaliyetlerini sürdüren Aegon Sigorta, Hayat Sigortası ürünlerinde; Tam Koruma Ürünleri, Birikimli Ürünler, Kredi Hayat Sigortası, Ödeme Güvence Sigortası sunmaktadır.

Birçok sigorta türünde faaliyetini sürdürmekte olan Aegon Sigorta’nın kasko sorgulama, zorunlu trafik sigortası sorguluma, sağlık sigortası sorgulama işlemlerinizi Aegon Sigorta Teklifi Sorgulama sayfasından yapabilirsiniz.

Zorunlu Deprem Sigortası, Trafik Sigortası ve Kasko tekliflerinizi Sigorta Teklifi Al sayfasından online olarak karşılaştırmalı alabilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Aegon Sigorta Anlaşmalı Oto Servisleri, Acenteleri ve diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.Sigorta Firmaları Listesi