Ak Sigorta

Genel merkezi Türkiye’de olan Aksigorta 1960 yılında kurulmuş olup Türkiye’nin her bir yerindeki bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir. 2.000’in üzerinde bağımsız acentesi, 990 Akbank şubesi ve 3.600 anlaşmalı kurumu bulunan Ak Sigorta başlıca Araç Sigortası, Konut Sigortaları, İş Yeri Sigortaları, Sağlık Sigortaları alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Sigortacılık ürün ve hizmetleriyle, sigorta bilincini geliştirerek Türkiye’nin her noktasına ulaştırmayı hedeflemektedir. Sigortayı kolay, yalın ve erişilebilir hale getirmek vizyonuyla sigorta sektöründe müşterilerine çözümler sunmaktadır.

Ayrıca N’olur N’olmaz Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Yat Sigortası, Nakliyat Sigortası, Hırsızlık Sigortası, Cam Kırılma Sigortası gibi birçok sigorta türüne de hizmet vermektedir.

Sabancı Holding grup şirketlerinden biri olan Ak Sigorta, hisselerinin %28,8’i İMKB Ulusal pazarinda işlem görmektedir. 190 yılı aşkın tecrübesiyle Belçika sigorta firması olan Ageas ile ortaklığı sonucunda Ageas %36, Sabancı Holding %36 hisseye sahip olmuştur.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını ön planda tutan Ak Sigorta’nın konut sigortası fiyatları, trafik sigortası fiyatları, araç sigortası fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Ak Sigorta Fiyat Sorgulama sayfasından destek alabilirsiniz. SigortamGO üzerinden Ak Sigorta ürün ve hizmetlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Sigorta Teklifi Al sayfasından ihtiyacınız olan sigorta türünü seçerek en uygun sigorta tekliflerini online olarak görüntüleyebilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Ak Sigorta Hasar Sorgulama, Anlaşmalı Hastaneler, Poliçe Sorgulama ve diğer konuları hakkında bilgi alabilirsiniz.


Sigorta Firmaları Listesi