Allianz Sigorta

Genel Merkezi Almanya’da bulunan Allianz Sigorta 1890 yılından bu yana sigorta sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Brand Finance Global 500 şirketleri arasında Dünyanın en değerli Sigorta Markası seçilmiştir. 70’in üzerinde ülkede 140 bin çalışanıyla her geçen gün hizmet kalitesini geliştirmektedir.

Hayat Sigortaları ve Emeklilik branşlarında Allianz Hayat ve Emeklilik, Allianz Yaşam ve Emeklilik şirketlerini çatısı altında bulundurmaktadır.

Allianz Sigorta Ürün ve Hizmetleri

Avrupa’nın lider sigorta şirketleri arasında yer alan Allianz Sigorta; bankacılık, sigorta ve varlık yönetimi hizmeti vermektedir. Araç sigortaları, Özel Sağlık Sigortaları, İşyeri Sigortaları, Seyahat Sağlık Sigortaları, Sorumluluk Sigortaları, Nakliyat ve Havacılık Sigortaları, Ev Sigortaları ve Kurumsal Sigorta türlerinde hizmet vermektedir.

Müşterileri için var gücü ile çalışan Allianz Sigorta, Dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden biridir. Müşteri memnuniyeti ve teknoloji odaklı ilerleyişini sürdürmektedir.

Çoğu branşda faaliyetini sürdürmekte olan Allianz Sigorta’nın kasko sorgulama, zorunlu trafik sigortası sorguluma, sağlık sigortası sorgulama işlemlerinizi Allianz Sigorta Fiyatları sayfasından yapabilirsiniz. SigortamGO üzerinden Allianz Sigorta ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Dünya’nın en büyük 20.şirketi olan Allianz Sigorta’nın kasko ve zorunlu trafik sigortası ürünlerine Sigorta Teklifi Karşılaştır sayfasından online olarak ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Allianz Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları, Anlaşmalı Oto Servisleri, Acenteleri ve diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sigorta Firmaları Listesi