Ankara Sigorta Ankara Sigorta

Ankara Sigorta

Ankara Sigorta 1936 yılından beri sigortacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. 1000’ün üzerinde çalışanı ile hizmet odaklı ilerleyiş sürdüren Ankara Sigortanın 800’e yakın acentesi mevcuttur. Müşterilerine en kaliteli hizmeti sunma hedefiyle yola çıkan Ankara Sigorta ana değerlerini koruyarak sigortacılık sektörüne değer katmaktadır.

Ankara Sigorta Ürün ve Hizmetleri

Ekip ruhunu zirvede tutarak sürekli geliştirme ve iyileştirme çalışması sürdüren Ankara Sigorta’nın bireysel ve ticari ürünleri bulunmaktadır. Bireysel Ürünler; Kasko Sigortası, Trafik Sigortası, Konut Sigortası, Sağlık Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası. Ticari Ürünler; İşyeri Sigortası, Mühendislik Sigortası, Sorumluluk Sigortası, Nakliyat Sigortası mevcuttur.

Çoğu branşta faaliyetini sürdürmekte olan Ankara Sigorta’nın kasko sorgulama, zorunlu trafik sigortası sorguluma, sağlık sigortası sorgulama işlemlerinizi Ankara Sigorta Sorgulama sayfasından yapabilirsiniz.

Birçok Sigorta firmasından karşılaştırmalı Kasko, Trafik Sigortası ve DASK tekliflerine Sigorta Teklifi Al sayfasından online olarak ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Ankara Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları, Anlaşmalı Oto Servisleri, Acenteleri ve diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sigorta Firmaları Listesi