Axa Sigorta Axa Sigorta

Axa Sigorta

1994 yılında %11’lik hissesi ile Oyak Sigorta sermayesine katılan Axa Sigorta 2008 yılında Oyak Sigorta’nın hisselerini almış ve faaliyetlerine başlamıştır. Axa Sigorta 81 ilde hizmet vermektedir ve 200’in üzerinde acentesi, 1800’ün üzerinde banka şubesi bulunmaktadır. Türkiye Kalite Derneği’nin yaptığı anket sonucunda ilk sırada yer alan firma müşteri memnuniyetinde en iyiler arasında yer almaktadır. Hasar anında 7/24 servis hizmeti sağlamaktadır.

Axa Sigorta Ürün ve Hizmetleri

1.200'ün üzerinde anlaşmalı servisi bulunan Axa Sigorta’nın; Araç sigortası, Ev sigortası, Sağlık sigortası, Emeklilik&Hayat sigortası, Ticari&Kurumsal sigortaları mevcuttur.

Birçok sigorta türünde faaliyetini sürdürmekte olan Axa Sigorta’nın kasko sorgulama, zorunlu trafik sigortası sorguluma, DASK sorgulama işlemlerinizi Axa Sigorta Teklif Al sayfasından yapabilirsiniz.

Birçok Sigorta firmasından karşılaştırmalı Kasko, Trafik Sigortası ve DASK tekliflerine Sigorta Teklifi Al sayfasından online olarak ulaşabilirsiniz. Poliçe içeriklerini inceleyerek size en uygun sigortaya anında ulaşın!

Aşağıdaki bölümden Axa Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları, Anlaşmalı Oto Servisleri, Acenteleri ve diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sigorta Firmaları Listesi