Cardif Sigorta Cardif Sigorta

Cardif Sigorta

Paris merkezli Banka sektörünün en büyüklerinden BNP Paribas’ın sigorta birimidir. Uzmanlığı Dünya çapında yayılmış, 10.000 kurum çalışanı ile daima sorumluluklarının bilincinde olan Cardif Sigorta 2008 yılı itibari ile Türk Sigortacılık sektöründe, faaliyetlerini “bireysel kredi koruma ve hayat sigortacılığı” alanlarında sürdürmektedir.

Empati, Etik, Yenilikçi, Girişimci, Müşteri Odaklı ve Uzmanlık ilkeleriyle değerlerini her zaman korumayı hedeflemektedir.

Cardif Sigorta Ürün ve Hizmetleri

Müşterisine değer katan sigorta şirketi olmayı hedefleyen Cardif Sigorta’nın; Hayat Sigortaları, Koruma Sigortaları ve Ferdi Kaza Sigortaları mevcuttur. Hayat Sigortalarında; Pratik Hayat, Hayatım Güvende, Hayat Koruma, Eğitim Geleceğim, Yönetim Güvende, Kadına Değer. Koruma Sigortalarında; Kredi Koruma, Kredi Kartı Koruma, Yaşam Gücü, Garanti Devam, Araç Değer Koruma, Fatura Koruma. Ferdi Kaza Sigortalarında; Canım Ailem, Ferdi Kaza ürünleri mevcuttur.

Çoğu branşda faaliyetini sürdürmekte olan Cardif Sigorta’nın kasko fiyatları, zorunlu trafik sigortası fiyatları, zorunlu deprem sigortası fiyatları hakkında Cardif Sigorta Teklif Al sayfasından karşılaştırmalı poliçeleri inceleyebilirsiniz.

En iyi sigorta firmalarından en uygun trafik, kasko ve DASK sigorta poliçelerine Sigorta Teklifi Al sayfasından online olarak ulaşabilirsiniz.


Sigorta Firmaları Listesi