Coface Sigorta Coface Sigorta

Coface Sigorta

70 yıldır ticari alacak sigortasında dünya lideri olan Coface Sigorta işletmelerin ekonomik olarak dayanıklı kalmalarına yardımcı olmaktadır. Coface Grub’un 66 ülkede 4,300 çalışanı bulunmaktadır. 50,000 müşterisinin yaptığı satışı güvence altına alan Coface Sigorta müşterileri ile daima yakın bir işbirliği kurarak, riskleri ön görmelerine ve değerlendirmeye almalarına yardımcı olur.

Ticarette faturaların zamanında ödenmeme riskine karşı korumayı, uluslararası ölçekte yapılan ticaretlerde güvence altına alma, şirketlerin büyüyerek güçlü kalmalarını amaçlayan firma güçlü finansal yapısıyla şirketlere güven sağlamaktadır.

Coface Sigorta Ürün ve Hizmetleri

İşletmelerin doğru kararlar almalarını hedefleri içerisine alan Coface Sigorta’nın Ticari Alacak Sigortası hizmeti mevcuttur. İflas ve Geç ödeme durumlarına karşılık sizi güvence altına alan bu sigorta türü Coface Sigorta tarafından sunulmaktadır.

Şirketleri büyük risklere karşı korumakta olan Coface Sigorta her büyüklükte, her milletin ve her sektörden şirkete hizmet sunmaktadır.

Ticari Sigorta türü ağırlıkta birçok sigorta türünde faaliyetini sürdürmekte olan Coface Sigorta’nın kasko fiyatları, zorunlu trafik sigortası fiyatları, sağlık sigortası fiyatları hakkında Coface Sigorta Fiyat Sorgulama sayfasından karşılaştırmalı araştırma yapabilirsiniz. SigortamGO üzerinden Coface Sigorta ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Birçok sigorta firmasından trafik, kasko, DASK sigorta fiyatlarına Sigorta Teklifi Al sayfasından ulaşabilirsiniz. Poliçe teminatlarını inceleyebilir, taksit seçenekleriyle anında sigortalanabilirsiniz.


Sigorta Firmaları Listesi