DFM Kasko Değerleri

DFM

DFM marka aracınızın güncel kasko değerini görmek için aşağıdan model seçiniz. DFM aracınızın marka değeri, model yılı, yaşı kasko değerini etkileyen faktörlerdendir. Eski araçların bakım masrafları yüksek olduğundan kasko değerleri daha düşüktür. Model yılı yeni ve marka değeri yüksek olan araçlarınsa kasko değeri daha yüksektir. Birçok sigorta firmasından karşılaştırmalı en uygun sigorta tekliflerini DFM Sigorta Teklifi Al sayfasından anında online olarak görüntüleyebilirsiniz.


CIFT KABIN KAMYONET (K02) CIFT KABIN KAMYONET LB (K02) DFM MAXIMUS CIFT KABIN KAMYONET (1.4) DFM MAXIMUS CIFT KABIN KAMYONET 1.3 (1.7M) DFM MAXIMUS KAMYONET 1.3 (2.7M) DFM PANELVAN 1.1 MINI KAMYONET L (K01) MINI KAMYONET LB (K01) MINI VAN V (K06) RICH SUCCE


DFM markalı aracınız kasko değer listesini görüntilemek için yukarından model seçiniz. Size uygun kasko teklifi için araç modelini seçtikten sonra açılan sayfadaki Teklif Al resmine tıklayınız. DFM markalı aracınız için Haziran ayı itibariyle 2004-2018 tarih aralıkları için kasko değer listesini sorgulayabilirsiniz.

Açıklamalar: DFM Kasko Değerleri Fiyatları, DFM 2018 Kasko Değeri sorgulama ve öğrenme işlemleri açıklanmaktadır.