Dubai Starr Sigorta Dubai Starr Sigorta

Dubai Group Sigorta

Genel müdürlüğü İstanbul’da bulunan Dubai Starr Sigorta A.Ş sigortanın prim üretimi; Brokerlar, Acenteler ve Direkt Müşteriler olmak üzere çeşitli kanallardan sağlanmaktadır. Ülke sigortacılığını geliştirmeyi hedefleyen Dubai Starr Sigorta bu gelişmeden azami payını da almak istiyor.

Dubai Starr Sigorta Ürün ve Hizmetleri

Dubai Starr Sigortanın ana hedefi ülke sigortacılığını geliştirmektir. Yenilikçi ve öncü bir şirket olmayı misyonu arasına alan Dubai Starr Sigorta’nın; Kaza Sigortaları, Yangın Sigortaları, Mühendislik Sigortaları, Nakliyat Sigortaları ve Sağlık Sigortaları mevcuttur.

Çoğu branş da faaliyetini sürdürmekte olan Dubai Starr Sigorta kasko sorgulama, zorunlu trafik sigortası sorguluma, sağlık sigortası sorgulama işlemlerinizi Dubai Sigorta Fiyatları sayfasından yapabilirsiniz. SigortamGO üzerinden Dubai Sigorta ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Dubai Sigorta’nın kasko ve zorunlu trafik sigortası ürünlerine Sigorta Teklifi Al sayfasından online olarak ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Dubai Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları, Anlaşmalı Oto Servisleri, Acenteleri ve diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.


Sigorta Firmaları Listesi