Ergo Sigorta

Dünya üzerinde Ergo; Avrupa ve Almanya’nın en büyük sigorta gruplarındandır. Şirket Türkiye’de 400’den fazla personel ve 1600’ün üzerinde acentesiyle sigorta sektöründe önemli firmalardan biridir. Dünya genelinde yaklaşık 46.000 çalışanıyla 30’u aşkın ülkede aktif olarak sigortacılık hizmetlerini sağlamaktadır. Tüketiciyi anlayarak onların istekleri doğrultusunda kendini geliştiren şirket “Sigortalamak Anlamaktır” felsefesinde hizmet sağlamaktadır.

Ergo Sigorta’nın bireysel olarak; Araç Sigortaları, Sağlık Sigortaları, Konut Sigortaları, Ferdi Kaza Sigortaları ve Seyahat Sigortaları ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca kurumsal olarak; Nakliyat Sigortaları, Mühendislik Sigortaları, Tarım Sigortaları ve İş Yeri Sigortaları da mevcuttur.

Ergo Sigorta’nın Türkiye genelinde 13 Bölge Müdürlüğü ile birlikte; ülke çapında birçok hastanesi, Tanı ve Tedavi Merkezi, Eczanesi ve 1.000’nin üzerinde Oto Servisi ile anlaşması vardır.

Birçok branş üzerinde hizmet sunmakta olan Ergo Sigorta’nın DASK Fiyatları, zorunlu trafik sigortası fiyatları, araç sigortası fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Ergo Sigorta Fiyat Sorgulama sayfasından destek alabilirsiniz. SigortamGO üzerinden Ergo Sigorta Ürün ve Hizmetlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Sigorta Teklifi Al sayfasından istediğiniz sigorta türünü seçerek en uygun sigorta tekliflerini online olarak görüntüleyebilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Ergo Sigorta Anlaşmalı Servisler, Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları, Acenteler ve Diğer konuları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sigorta Firmaları Listesi