Eureko Sigorta

Eureko Sigorta faaliyetlerine 1989 yılında başlamıştır. Saygınlığı ile ön planda olan Eureko Sigorta’nın genel merkezi İstanbul’dadır. Türkiye Sigortacılık sektöründe daima tercih edilen bir üye olmuş Eureko Sigorta bireysel olarak; Kasko sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası, Konut Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası, 4 Mevsim Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası branşlarında hizmet vermektedir. Ayrıca kurumsal olarak; kobim garantide, yangın sigortaları, mühendislik sigortaları, nakliyat sigortaları, sorumluluk sigortaları, tarım sigortaları, kredi sigortaları ve kobi sağlık sigortaları ürünleri mevcuttur.

Daima yenilikçi bir yaklaşıma sahip olan, kaliteli ve hızlı hizmeti benimsemiş olan Eureko Sigorta müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Uluslararası bilgi deneyimi ve sigorta alanında uzman çalışanlarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Hayat dışı tüm branşlarda reasürans faaliyeti göstermekte olan Eureko Sigorta’nın zorunlu trafik sigortası, DASK ve kasko sigortası fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Eureko Sigorta Fiyatları sayfasından bilgi alabilirsiniz. Online olarak SigortamGO üzerinden Eureko Sigorta Ürün ve Hizmetlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Sigorta Teklifi Al sayfasından istediğiniz sigorta türünü seçerek en uygun sigorta tekliflerini online olarak görüntüleyebilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Eureko Sigorta Anlaşmalı Eczaneler, Acenteleri, Dosya Sorgulama ve Diğer konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sigorta Firmaları Listesi