Generali Sigorta Generali Sigorta

Generali Sigorta

1989 tarihinde kurulan Generali Sigorta günümüzde Avrupa’nın en büyük 3 sigorta firmasından biridir. Türkiye çapında 700 üzerinde acentesi bulunmakta ve Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet ile uygun sigorta teklifini harmanlayan Generali Sigorta, ürünleri ile sektörde liderliğe oynamaktadır. Türkiye’de 150 yılı aşkın tecrübesiyle sigorta bilincini ve hizmetlerini geliştirici faaliyetler sürdürmektedir.

Generali Sigorta Ürün ve Hizmetleri

Sigortacılık denildiğinde yaşamı güzelleştirmek adına hizmet akışını sürdüren Generali Sigorta’nın, Bireysel Sigorta Ürünleri ve Kurumsal Sigorta Ürünleri bulunmaktadır. Bireysel Sigorta ürünlerinde; Araç Sigortaları, Konut Sigortaları ve Kişisel Sigorta Ürünleri mevcuttur. Kurumsal Sigorta Ürünlerinde; Hırsızlık Sigortaları, Sorumluluk Sigortaları, Ferdi Kaza Sigortası, Nakliyat Sigortaları, İşyeri, Havacılık Sigortaları ve Mühendislik Sigortaları bulunmaktadır.

Çoğu branşda faaliyetini sürdürmekte olan Generali Sigorta kasko fiyatları, zorunlu trafik sigortası fiyatları, sağlık sigortası fiyatları hakkında Generali Sigorta Teklif Al sayfasından ayrıntılı araştırma yapabilirsiniz. SigortamGO üzerinden Generali Sigorta Ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Avrupa’nın en büyük 3.şirketi olan Generali Sigorta’nın kasko ve zorunlu trafik sigortası ürünlerine Sigorta Teklifi Al sayfasından online olarak ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Generali Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları, Anlaşmalı Oto Servisleri, Acenteleri ve diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sigorta Firmaları Listesi