Groupama Sigorta

T.C Ziraat Bankası öncülüğünde 1959 yılında Başak Sigorta unvanı ile kurulmuştur. 2006 yılında Avrupa’nın güçlü sigortacı şirketi Groupama tarafından satın alınmış, 2009 yılında Groupama Sigorta ismiyle sigorta sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Aracınıza Özel, Evinize Özel ve Sağlığınıza Özel Sigortaları, Bireysel Emeklilik Sistemi, Hayatınıza Özel, Sorumluluk Sigortaları, Tarım Sigortaları alanlarında bireysel faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca ticari aracınıza özel, nakliyat, otomatik katılımvesorumluluk sigortaları ürünleri mevcuttur.

“Güven Yaratan Sigortacılar” olma tutkusu ile ilerleyişini sürdürmekte olan Groupama Sigorta, müşteri memnuniyetini gözetmektedir. Groupama Sigorta, Türkiye’nin en çok tercih edilen lider sigorta şirketi olmayı hedefinde çalışmalarını sürdürmektedir. 2008 yılında bünyesine katılan Türkiye’nin köklü sigorta şirketi olan Güven Sigorta ile birleşmiş ve gücüne güç katmıştır.

Birçok sigorta kolunda faaliyet sürdürmekte olan Groupama Sigorta’nın Trafik Sigortası Fiyatları, Kasko Fiyatları, Zorunlu Deprem Sigortası(DASK) Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Groupama Sigorta Teklif Al sayfasından destek alabilirsiniz. İstediğiniz anda istediğiniz yerde SigortamGO üzerinden Groupama Sigorta Ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Sigorta Teklifi Al sayfasından sigorta türünüzü seçerek en uygun sigorta tekliflerini online olarak görüntüleyebilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Groupama Sigorta Acenteler, Anlaşmalı Hastaneler, Poliçe Sorgulama ve Diğer konuları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sigorta Firmaları Listesi