Halk Sigorta Halk Sigorta

Halk Sigorta

Ülkemizin ilk ve tek kooperatifi olarak 1958 yılında kurulmuş olan Halk Sigorta’nın bugün 58 yıllık tecrübesi vardır. 900’ü aşkın Türkiye Halk Bankası A.Ş Şubesi ve 8 bölge müdürlüğü bulunmaktadır. Halk Sigorta; Yangın, Kaza, Mühendislik, Nakliyat, Sağlık ve Tarım branşlarında faaliyet göstermektedir.

Halk Sigorta Ürün ve Hizmetleri

Güvenilir, öncü ve yenilikçi değerleri olan Halk Sigorta’nın; Kobi Sigortası, Konut Sigortası, Kasko Sigortası, Sağlık Sigortası, İssizlik Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası, Trafik Sigortası, Seyahat Sigortası, Ferdi Kaza Sigortaları bulunmaktadır.

Çoğu branşda faaliyetini sürdürmekte olan Halk Sigorta’nın kasko sorgulama, zorunlu trafik sigortası sorguluma, DASK sorgulama işlemlerinizi Halk Sigorta Fiyatları sayfasından yapabilirsiniz. SigortamGO üzerinden Halk Sigorta ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Halk Sigorta’nın kasko ve zorunlu trafik sigortası ürünlerine Sigorta Teklifi Al sayfasından online olarak ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Halk Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları, Anlaşmalı Oto Servisleri, Acenteleri ve diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sigorta Firmaları Listesi