HDI Sigorta

Sigorta sektörünün devlerinden olan Talanx Group’un bünyesinde bulunan HDI Sigorta 2006 yılında çalışmalarına başlamıştır. Türkiye’nin her noktasına hizmetlerini ileten ve kurumsal oluşumunu kısa sürede tamamlayan HDI Sigorta’nın Genel Müdürlük ve 13 Bölge Müdürlüğü mevcuttur. 1300 acentesi bulunan HDI Sigorta etkin hizmet sunmaktadır.

Teknolojiye çok önem veren ve yenilikleri getiren HDI Sigorta Facebook Messenger için geliştirilen Teklif Al özelliğiyle sigortacılık sektöründe ilklere imza atmıştır.

HDI Sigorta Ürün ve Hizmetleri

Tutkuyla çalışarak, sektöre yön veren ve tercih edilen sigorta şirketi olmayı hedefleyen HDI Sigorta’nın; Araç sigortaları, Bireysel sigortaları, Konut sigortaları, İş yeri sigortaları, Yat&Nakliyat sigortaları, Tarım&Hayvancılık sigortaları, Mühendislik sigortaları, Sorumluluk sigortaları ürünleri mevcuttur.

Hızlı Destek İstayonu hizmetiyle aracınızın yaşadığı problemleri hızlı ve eksiksiz bir şekilde çözüyor. Araç yürür durumda ise müşterinin kendisi veya vale hizmetiyle; araç hareket edemez durumda ise çekici ile Destek İstasyonlarına getirilerek uzmanlar tarafından hasar tespiti yapılır ve onarımı tamamlanır.

Birçok Sigorta türünde faaliyetini sürdürmekte olan HDI Sigorta’nın kasko fiyatları, zorunlu trafik sigortası fiyatları, sağlık sigortası fiyatları hakkında HDI Sigorta Teklif Al sayfasından sigorta çeşidinizi seçerek inceleme yapabilirsiniz. SigortamGO üzerinden HDI Sigorta hizmet ve ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz. Sigorta içerikleri hakkında bilgi alabilir ve anında sigortanıza kavuşabilirsiniz.

İhtiyaca yönelik çözümler üreten HDI Sigorta, hayatı kesintisiz yaşamanız adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Sorumluluk bilinci ile faaliyetlerini sürdürmekte olan HDI Sigorta’nın kasko, zorunlu trafik sigortası, DASK ürünlerine Sigorta Teklifi Al sayfasından online olarak ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden HDI Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları, Anlaşmalı Oto Servisleri, Acenteleri ve diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sigorta Firmaları Listesi