Koru Sigorta

Türkiye’nin ilk sigorta kooperatifi olan Koru Sigorta kısa sürede büyük iş hacmine ulaşmıştır. Sigorta kooperatifi kavramını ülkemize taşıyan Koru Sigorta’nın faaliyetleri, başta kooperatifler, sendikalar, dernek ve vakıflar olmak üzere geniş tabanlı bir ortak ağa hızla yayılmaktadır.

Koru Sigorta Ürün ve Hizmetleri

Şeffaf, güvenilir ve verimli bir yapı oluşturarak başarıyı hedefleyen Koru Sigorta; Bireysel, Kurumsal, Katılım Sigortaları ürünleriyle hizmet vermektedir. Bireysel sigorta ürünleri; Evimi koru, Eşyamı koru, Kobim paket, Ortak alanlarımızı koruyoruz, Eczanemi koru, Beni koru ferdi kaza. Kurumsal Ürünleri ise; Kobim paket, İşyerimi koru, Fatura güvence sigortası, Ortak alanlarımızı koruyoruz, Tarım sigortası.

Çoğu branşta faaliyetini sürdürmekte olan Koru Sigorta’nın kasko fiyatları, zorunlu trafik sigortası sorgulama ve DASK sorgulama işlemlerinizi Koru Sigorta Fiyatları sayfasından yapabilirsiniz. SigortamGO üzerinden Koru Sigorta Ürün ve Hizmetlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Dünya’nın en büyük şirketlerinden Koru Sigorta’nın kask, zorunlu trafik sigortası ve DASK ürünlerine Sigorta Teklifi Karşılaştır sayfasından online olarak ulaşabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Koru Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları, Anlaşmalı Oto Servisleri, Acenteleri ve diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.


Sigorta Firmaları Listesi