Liberty Sigorta Liberty Sigorta

Liberty Sigorta

Liberty Sigorta 2016 senesinde Liberty Mutual Insurance Grup, Şeker Sigorta A.Ş.'nin hisselerinin çoğunluğunu almıştır ve 2007 senesinde Liberty Sigorta ismi ile Türkiye’deki faaliyetlerini sürdürmeye başlamıştır. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet akışını sağlayan Liberty Sigorta’nın 700'den fazla noktada, profesyonel acenteleri bulunmaktadır.

Liberty Sigorta Ürün ve Hizmetleri

“Dürüstlük ile hareket ederiz” sözünü kendine ilke edinmiş Liberty Sigorta otomobil, konut ve ferdi kaza sigortalarının yanı sıra nakliyat, mühendislik, tarım, iş yeri sigortaları gibi çok çeşitli ürün ve hizmetleri sunmaktadır. Liberty Sigorta’nın; Aracınız için, Eviniz için, Sizin için, İşyeriniz için sigorta türüne ek olarak daha birçok ürünü mevcuttur.

Çoğu branşda faaliyetini sürdürmekte olan Liberty Sigorta kasko sorgulama, zorunlu trafik sigortası sorguluma, sağlık sigortası sorgulama işlemlerinizi Liberty Sigorta Fiyatları sayfasından yapabilirsiniz. SigortamGO üzerinden Liberty Sigorta ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Liberty Sigorta’nın kasko ve zorunlu trafik sigortası ürünlerine Sigorta Teklifi Al sayfasından online olarak ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Liberty Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları, Anlaşmalı Oto Servisleri, Acenteleri ve diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sigorta Firmaları Listesi