Mapfre Sigorta

1984 yılında, Türkiye Kredi Bankası ve dönemin girişimleri tarafından kurulmuş olan T.GENEL SİGORTA, 1975 yılında Çukurova Holding bünyesine katılmıştır. Nisan 2009 yılından sonra MAPFRE Genel Sigorta; Ekim 2016 yılından itibaren MAPFRE SİGORTA unvanı ile faaliyetlerini sürdürmüştür.

Mapfre Sigorta Ürün ve Hizmetleri

Mapfre Sigorta; bireysel ve kurumsal müşterilerine sigortacılık faaliyetlerinde hizmetler vermektedir. Bireysel olarak; Sağlık sigortaları, Oto sigortaları, Konut sigortaları, Ferdi kaza sigortaları, Seyahat sigortaları, Yat sigortaları, İşyeri sigortaları, Hayat sigortaları ürünlerinde hizmet vermektedir. Kurumsal olarak; Sağlık, Oto, Mühendislik, İşyeri, Nakliyat, Tekne, Sorumluluk, Tarım ürünlerinde hizmet vermektedir.

Çoğu branşda faaliyetini sürdürmekte olan Mapfre Sigorta’nın trafik sigortası fiyatları, zorunlu deprem sigortası fiyatları, kasko sigortası fiyatları hakkıdan Mapfre Sigorta Prim Hesaplama sayfasından yapabilirsiniz. SigortamGO üzerinden Mapfre Sigorta Ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Dünya’nın tanınan, saygın sigorta şirketlerinden biri olan Mapfre Sigorta’nın kasko, zorunlu trafik sigortası ve DASK tekliflerine Sigorta Teklifi Al sayfasından online olarak ulaşabilirsiniz. Poliçe içerik ve teminatları hakkında bilgi alabilir, anında poliçenize kavuşabilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Mapfre Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları, Anlaşmalı Oto Servisleri, Acenteleri ve Diğer konuları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sigorta Firmaları Listesi