Neova Sigorta Neova Sigorta

Neova Sigorta

Turkapital Holding B.S.C.C. 53,00 %, First Takaful Insurance Company K.S.C. 35,00 %, Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. 7,00 %, KFH Takaful Insurance Company (K.S.C.C.) 5,00 %, Autoland Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. 0,0003 % hakkına sahiptir. Neova Sigorta değerleri arasında adaletli, şeffaf, güvenilir ve daima yenilikçi olmak vardır.

Neova Sigorta Ürün ve Hizmetleri

Genç ve hızlı yapısı, dinamikliği ile değerlerinden ödün vermeden ilerleme sağlayan Neova Sigorta’nın Neo Kasko Bireysel, Zorunlu Trafik Sigortası, Limitsiz İMM Sigortası, Konut Sigortaları, DASK, Ferdi Kaza Sigortaları mevcuttur.

Çoğu branş da faaliyetini sürdürmekte olan Neova Sigorta kasko sorgulama, zorunlu trafik sigortası sorguluma, sağlık sigortası sorgulama işlemlerinizi Neova Sigorta Fiyatları sayfasından yapabilirsiniz. SigortamGO üzerinden Neova Sigorta ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Neova Sigorta’nın kasko ve zorunlu trafik sigortası ürünlerine Sigorta Teklifi Al sayfasından online olarak ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Neova Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları, Anlaşmalı Oto Servisleri, Acenteleri ve diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sigorta Firmaları Listesi