Orient Sigorta Orient Sigorta

Orient Sigorta

1982 senesinde kurulmuş olan Orient Sigorta, hızlı ve sürekli büyüme göstermektedir. 2010 senesinde 192 milyon olan karını 2011 senesinde 204 milyona, 2012 senesinde 213 milyona çıkarmıştır. Genel merkezi Dubai’de bulunan Orient’in 400’e yakın çalışanı bulunmaktadır.

Orient Sigorta Ürün ve Hizmetleri

Müşterilerinin istekleri doğrultusunda hizmet sunan Orient Sigorta; Araç Sigortası, Konut Sigortası, İşyeri Sigortası, Nakliyat Sigortası, İşveren Sorumluluk Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası, 3. Şahıs Mali Mesuliyet Sigortası ürünleri sunmaktadır.

Faaliyetini durmaksızın sürdürmekte olan Orient Sigorta’nın kasko sorgulama, zorunlu trafik sigortası sorgulama, deprem sigortası sorgulama işlemlerinizi Orient Sigorta Fiyatları sayfasından yapabilirsiniz. SigortamGO üzerinden Orient Sigorta ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Birçok sigorta firmasından karşılaştırmalı en uygun fiyatlara Sigorta Teklifi Al sayfasından online olarak ulaşabilirsiniz.

Bereket Sigorta 1995 senesinde kurulmuştur. Teknolojiyi doğru kullanan şirketler arasında birinci sıralarda gelen Bereket Sigorta müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ürünleri oluşturarak, güvence sağlayan, daima yenilikçi, kaliteli hizmet sunan bir sigorta şirketi olmuştur.

5 bölge müdürlüğü, 2 bölge temsilciliği ve 620’yi aşkın acentesiyle temel sigortacılık ihtiyaçlarını tüm Türkiye’de karşılamayı hedeflemektedir.


Sigorta Firmaları Listesi