Quick Sigorta Quick Sigorta

Quick Sigorta

%100 yerli bir şirket olan Quick Sigorta 50 milyon TL sermaye ile kurulmuştur. Daima birey ve kurumların risklerini güvence altına almayı hedefleyen Quick Sigorta kendisini müşterilerine karşı bir dost olarak görmektedir. Sigortacılık sektöründe attığı emin adımlarla dijital sigortacılık anlayışıyla sağlam adımlar atmaktadır.

Müşterilerine daima en kolay yoldan hizmet sunmayı hedefleyen Quick Sigorta; Kasko Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası, Konut Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Seyahat Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası(DASK), İnşaat Sigortası, Makine Kırılması Sigortası, Tarım-TARSİM Sigortası, İşveren Mali Mesuliyet Sigortası, Üçüncü Şahıs Mali Müşavir Sigortası, Nakliyat Sigortası, Yat Sigortası, İşyeri Sigortası, Elektronik Cihaz Sigortası, Montaj Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Yabancı Sağlık Sigortası ürünleri mevcuttur.

Faaliyetini durmaksızın sürdürmekte olan Quick Sigorta’nın kasko fiyatları, zorunlu trafik sigortası fiyatları, DASK fiyatları online olarak Quick Sigorta Teklif Al sayfasından öğrenebilirsiniz. SigortamGO üzerinden Quick Sigorta ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz.

QuickSigorta’nın kasko ve zorunlu trafik sigortası ürünlerine Sigorta Teklifi Al sayfasından online olarak ulaşabilirsiniz.


Sigorta Firmaları Listesi