Ray Sigorta

Ray Sigorta 1958 yılında ulusal taşımacılık şirketleri olan THY, Denizcilik İşletmeleri, Devlet Demiryolları ve PTT girişimi ile kurulmuştur. 59 yılı aşkın deneyimiyle 560 milyon TL üzerinde prim üretimi sağlayan Ray Sigorta, 250 çalışanı 1380+ acente ve bankayla birlikte sigortacılık sektörüne değer katmaktadır.

Anlaşmalı sağlık kurumları, araç servisleri ve acenteleriyle müşterilerine uçtan uca hizmet sağlamaktadır.

Ray Sigorta Ürün ve Hizmetleri

Ray Sigorta; Kasko, Konut Sigortaları, Sağlık Sigortası, Seyahat Sigortaları ve Özel Çözümler sunan sigorta ürünleri sunmaktadır.

Çoğu branşta faaliyetini sürdürmekte olan Ray Sigorta’nın kasko fiyatları, trafik sigortası fiyatları, zorunlu deprem sigortası fiyatları hakkında Ray Sigorta Teklifi Karşılaştır sayfasından bilgi alabilirsiniz. SigortamGO üzerinden Ray Sigorta Ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Deneyimli Sigorta şirketlerinden biri olan Ray Sigorta’nın kasko, DASK ve zorunlu trafik sigortası ürünlerine Sigorta Teklifi Karşılaştır sayfasından online olarak ulaşabilirsiniz. Sigorta türünüzü seçtikten sonra karşılaştırmalı olarak teklifleri inceleyebilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Ray Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları, Anlaşmalı Oto Servisleri, Acenteleri ve diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sigorta Firmaları Listesi