SBN Sigorta SBN Sigorta

Sbn Sigorta

1990 senesinde Doğan Holding ve Türk Ticaret Bankası Emekli ve Munzam Sandığı Vakfı ortaklığı ile kurulmuş olan SBN Sigorta 2008 tarihinde adını almıştır. Hizmette müşteri odaklı ilerleyiş göstermekte olan SBN Sigorta’nın 100’ün üzerinde dağıtım kanalı mevcuttur. 300’ü aşkın Şekerbank şubesi 1000’in üzerinde satış noktasıyla üstün tecrübesiyle Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermektedir.

SBN Sigorta Ürün ve Hizmetleri

Hizmet kalitesinde zirvede olmayı hedefleyen SBN Sigorta Eviniz, İşyeriniz, Araçlarınız, Sağlığınız, Ferdi Kaza Sigortalarınız, Sorumluluk Sigortalarınız, Nakliyat Sigortalarınız, Mühendislik Sigortalarınız, Tarım Sigortalarınız ürünleri sunmaktadır.

Çoğu branşda faaliyetini sürdürmekte olan Sbn Sigorta’nın kasko fiyatları, zorunlu trafik sigortası fiyatları, sağlık sigortası fiyatları hakkında Sbn Sigorta Teklif sayfasından araştırma yapabilirsiniz. SBN Sigorta Ürün ve Hizmetlerine SigortamGO üzerinden ulaşabilirsiniz.

Birçok sigorta firmasından en uygun trafik, kasko, dask sigorta tekliflerine Sigorta Teklifi Al sayfasından online olarak ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Sbn Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları, Anlaşmalı Oto Servisleri, Acenteleri ve diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.


Sigorta Firmaları Listesi