Sompo Japan Sigorta

Genel merkezi Japonya’da bulunan Sompo Japan Sigorta 1887 yılında kurulmuştur. Türkiye’de 2001 yılında Finans Sigorta ismiyle sektördeki güçlü rakiplerine ve o dönemdeki ekonomik krize rağmen kurulmuştur. 2007 yılında faaliyetlerine Fiba Sigorta olarak devam etmiştir. O günden 2010 yılına kadar en iyi öz sermaye karlılığını elde eden şirket unvanını koruyarak 10 yıl boyunca kar eden sayılı sigorta şirketlerinden biri olmuştur. 2010 yılında Sigorta devleri arasında yer alan Sompo Japan Insurance tarafından satın alınarak, 2011 yılında şirket unvanı Sompo Japan Sigorta A.Ş. olarak değiştirilmiştir.

Sompo Japan Sigorta; Kasko, Konut, Trafik, Sağlık, Ferdi Kaza, İşyeri, Seyahat, Kredi Kartı Sigorta alanlarında hizmet faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca yat sigortası ve tarım sigortası ürünleri de mevcuttur.

Müşterilerin önceliklerini daima dikkatle gözeten Sompo Japan Sigorta en yüksek kalitede hizmet sunmak adına ilerleyişini sürdürmektedir. Her geçen gün yükselen başarı grafiğini devam ettirmekte olup, istikrarlı büyüme ve başarısı sayesinde sigorta sektöründe sıralamasını yükseltmektedir.

Birçok sigorta türünde hizmet veren Sompo Japan Sigorta’nın kasko fiyatları, trafik sigortası fiyatları, zorunlu deprem sigortası(DASK) fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Sompo Japan Sigorta Teklif sayfasından online fiyat alabilirsiniz. SigortamGO üzerinden en uygun Sompo Japan Sigorta ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Sigorta Teklifi Al sayfasından zorunlu trafik sigortası, kasko ve DASK sigortalarında en uygun teklifleri online olarak görüntüleyebilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Sompo Japan Sigorta Poliçe Görüntüleme, Dosya Sorgulama, Acenteleri ve diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sigorta Firmaları Listesi