TESLA Kasko Değerleri

TESLA

TESLA marka aracınızın güncel kasko değerini görmek için aşağıdan model seçiniz. TESLA aracınızın marka değeri, model yılı, yaşı kasko değerini etkileyen faktörlerdendir. Eski araçların bakım masrafları yüksek olduğundan kasko değerleri daha düşüktür. Model yılı yeni ve marka değeri yüksek olan araçlarınsa kasko değeri daha yüksektir. Birçok sigorta firmasından karşılaştırmalı en uygun sigorta tekliflerini TESLA Sigorta Teklifi Al sayfasından anında online olarak görüntüleyebilirsiniz.


MODEL S MODEL S 100 KW DUAL MOTOR MODEL S 100D MODEL S 70D MODEL S 75 KW DUAL MOTOR MODEL S 75D MODEL S 85 MODEL S 85D MODEL S P100D MODEL S P85D MODEL S P90D MODEL X 100D MODEL X 75D MODEL X 90D MODEL X P100D MODEL X P90D ROADSTER


TESLA markalı aracınız kasko değer listesini görüntilemek için yukarından model seçiniz. Size uygun kasko teklifi için araç modelini seçtikten sonra açılan sayfadaki Teklif Al resmine tıklayınız. TESLA markalı aracınız için Haziran ayı itibariyle 2004-2018 tarih aralıkları için kasko değer listesini sorgulayabilirsiniz.

Açıklamalar: TESLA Kasko Değerleri Fiyatları, TESLA 2018 Kasko Değeri sorgulama ve öğrenme işlemleri açıklanmaktadır.