Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sigorta 1991 yılından itibaren dinamik ekibiyle kaliteden ödün vermeyen yapısı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Türk Nippon Sigorta; Konut, Trafik, Seyahat Sağlık, Sağlığınız Bizde, Zorunlu Deprem Sigortası, İşyeri ve Yangın, Ferdi Kaza, Hayata Merhaba, Kasko, Tamamlayıcı Sağlık, Sağlığım Sizde ürünleriyle sigorta hizmetleri sağlamaktadır. Bu sigortalara ek olarak Mühendislik Sigortaları, Nakliye Sigortaları, Yangın Sigortaları ürünlerini de bünyesinde bulunmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ile 2008 yılında Harel Grubu’nun gücü ve desteğini de arkasına alarak profesyonel ve dinamik ekibi ile sigortacılık faaliyetlerini her geçen gün geliştirmiştir. Amacı sürdürülebilir, fark yaratan, yenilikçi ve en beğenilen sigorta şirketi olmak olan Türk Nippon Sigorta ekibi dürüst ve güvenilir sigortacılar olmayı hedef bilmiştir.

Birçok sigorta branşında faaliyet göstermekte olan Türk Nippon Sigorta’nın kasko fiyatları, zorunlu deprem sigortası(DASK) fiyatları, trafik sigortası fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Türk Nippon Sigorta Fiyat Sorgulama sayfasından destek alabilirsiniz. SigortamGO üzerinden Türk Nippon Sigorta Ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Sigorta Teklifi Al sayfasından istediğiniz sigorta türünü seçerek en uygun sigorta tekliflerini içerik ve teminatlarıyla görüntüleyebilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Türk Nippon Sigorta Acenteleri, Poliçe Sorgulama, İletişim ve diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sigorta Firmaları Listesi