Turkland Sigorta Turkland Sigorta

Turkland Sigorta

Turkland Sigorta 1989 yılında Gothaer Alman Sigorta adı ile kurulmuştur. 2016 senesinde genel kurul ile şirket unvanı TURKLAND SİGORTA A.Ş olarak tecilini almıştır. Her sigorta dalında rekabet etmek değil de kendine belirli branşlar seçerek onlar üzerinde uzmanlaşmak, belirli branşlarda faaliyetlerini sürdürmeyi hedeflemiştir.

Turkland Sigorta Ürün ve Hizmetleri

Uzman olduğu branşlarda sigorta güvencesi vererek hizmetlerini sürdüren Turkland Sigorta; Araç Sigortaları, Konut Sigortaları, İş Yeri Sigortaları, Ferdi Kaza Sigortaları, Seyahat Sağlık Sigortaları, Nakliyat Sigortaları, Mühendislik Sigortaları, Sorumluluk Sigortaları faaliyetleri sunmaktadır.

Birçok sigorta türünde faaliyetlerini sürdürmekte olan Turkland Sigorta’nın kasko sorgulama, zorunlu trafik sigortası sorguluma, sağlık sigortası sorgulama işlemlerinizi Turkland Sigorta Teklifi Al sayfasından yapabilirsiniz. SigortamGO üzerinden Turkland Sigorta ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Turkland Sigorta’nın kasko ve zorunlu trafik sigortası ürünlerine Sigorta Teklifi Al sayfasından online olarak ulaşabilirsiniz.