Unico Sigorta

1988 yılında kurulmuş olan köklü Aviva Sigorta A.Ş, 2015 yılı itibari ile United Insurance Company-Unico Sigorta A.Ş olarak devam etmiştir. Yenilikçi bakış açısıyla müşterilerine sigortacılık hizmetleri sunmaktadır. Teknolojiyi yakından takip ederek kolay ve ulaşılabilir çözümler sunmaktadır. Anlaşmalı Oto servis ağı, Müşteri Hizmetleri ve Acenteleriyle her daim destek sağlamaktadır.

Unico Sigorta’nın; Uni Kasko Sigortası, Standart Kasko, Avantaj Kasko, Trafik Sigortası, Konut Sigortası, Dask Zorunlu Deprem Sigortası, Seyahat Sigortası ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca eşya sigortası, ferdi kaza sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası ve yabancı sağlık sigortası ürünleri de mevcuttur.

Daima müşteri odaklı, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayan ve yaşamı kolaylaştırmak adına çözümler üreten Unico Sigorta yenilikçi ürün ve hizmetlerinde müşterilerine sıra dışı bir sigortacılık deneyimi sunmaktadır.

Çoğu branş da reasürans faaliyeti göstermekte olan Unico Sigorta’nın trafik ve kasko fiyatları hakkında bilgileri Unico Sigorta Teklifi Al sayfasından inceleyebilirsiniz. SigortamGO üzerinden Unico Sigorta hizmet ve ürünlerine erişim sağlayabilir, poliçelerinizin teminat detaylarına bakabilirsiniz.

Unico Sigorta’nın kasko, zorunlu trafik sigortası, DASK ürünlerine Sigorta Teklifi Al sayfasından online olarak ulaşabilirsiniz.

Sigorta Firmaları Listesi