Yapı Kredi Emeklilik Sigortası

Yapı Kredi Emeklilik Sigortası

ÜRÜNLER

Akıllı Adım Bireysel Emeklilik Planları
Akıllı Adım Bireysel Emeklilik Planları Günümüzde kamu sosyal güvenlik sistemlerinden alacağınız emeklilik geliri, yaşam standartlarınızı çalıştığınız dönemde olduğu düzeyde tutmaya yetmeyebilir. Bu durumda emeklilik günlerinizde nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için ek bir gelire ya da birikime ihtiyacınız olacaktır.

Çalışma yaşamınız gibi uzun ve aktif bir dönem olan emeklilik döneminizde, yaşam standartlarınızı koruyarak, çalışma temponuz nedeniyle emeklilik günlerinize erteledeğiniz bir çok şeyi yapmak sizin en doğal hakkınız.


Bugünden emeklilik döneminizi hedefleyerek yapacağınız birikimler ile hem gelecekteki yaşam standartlarınızı güvence altına alacak nakit birikimine, hem de çalışma temponuz nedeniyle emeklilik günlerinize ertelediğiniz bir çok güzel şeyi yapabilme şansına sahip olabilirsiniz.Size önerimiz bugün akıllı bir adım atarak Yapı Kredi Emeklilik Akıllı Adım Bireysel Emeklilik Planları’ndan birini seçmeniz. .. Emeklilikteki gelir ihtiyacınız için şimdiden birikim yapmaya başlamanız.
Web Sitesine Ulaşmak İçin Buraya Tıklayınız

 

Sigorta Firmaları Listesi