Yapı Kredi Sigorta Yapı Kredi Sigorta

Yapı Kredi Sigorta

Yapı Kredi Sigorta 1994 senesinde Türkiye’nin ilk ulusal çaplı özel bankası olarak kurulmuştur. Daima müşteri odaklı ilerleyişini sürdürmüş olan Yapı Kredi Sigorta kurulduğu günden bu yana güçlü bir performans sürdürmektedir. Büyümesini sürdürebilir hale getirmeyi hedefleri arasına koymuş olan Yapı Kredi Sigorta aynı zamanda kurumsal sosyal sorumluluk projelerine de dahil olmaktadır. 2003 yılından itibaren Allianz Sigorta’nın bünyesi altına girmiştir.

Yapı Kredi Sigorta Ürün ve Hizmetleri

Finans sektörünün tartışmasız lideri olmak amaçlı ilerleyişini sürdüren Yapı Kredi Sigorta’nın, Araç Sigortaları, Konut Sigortaları, Bireysel Kaza Sigortaları, Çocuğum Okusun Eğitim Güvencesi, Gelir Güvencesi Sigortası, Kredi Kartı Ödeme Güvencesi, Kredi Ödeme Güvencesi Sigortası, İdeal Hayat Sigortası, Kredili Hayat Sigortası, Sağlık Sigortası, Yaşam Riskleri Sigortası ürünleri sunmaktadır.

Çoğu branşda faaliyetini sürdürmekte olan Yapı Kredi Sigorta’nın kasko fiyatları, zorunlu trafik sigortası fiyatları, deprem sigortası fiyatları hakkında Yapı Kredi Sigorta Fiyatları sayfasından bilgi alabilirsiniz. SigortamGO üzerinden Yapı Kredi Sigorta Ürün ve Hizmetlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Sigorta’nın kasko ve zorunlu trafik sigortası ürünlerine Sigorta Teklifi Al sayfasından online olarak ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Yapı Kredi Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumları, Anlaşmalı Oto Servisleri, Acenteleri ve diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sigorta Firmaları Listesi