Zurich Sigorta

1872 yılında kurulmuş olan Zurich Sigorta’nın genel merkezi İsviçre’dedir. 2008 yılından itibaren Türkiye’de sigortacılık hizmetlerini sunmaktadır. Müşteri merkezli çalışmaları ile müşterinin beklentilerini tam anlamıyla karşılama arzusuyla hizmet ve ürünlerini her geçen gün geliştirmektedir.

Hayat dışı ve hayat sigortası ürünlerinin hizmetlerini vermekte olan Zurich Sigorta bireysel ürünleri; Benim Ailem, Kasko Sigortası, Konut Sigortası, Motosiklet Kasko, DASK Zorunlu Deprem, Devlet Destekli Tarım, Kapkaç Sigortası, Seyahat Sağlık, Trafik Sigortası, Yat Paket Sigortası. Ayrıca ticari ürünleri; Akaryakıt istasyonu, Benim arabam, Benim işyerim, Doğalgaz paket, Ezcane paket, Kobi paket ve kobi sorumluluk gibi birçok sigorta türüne sahiptir.

Zurich Sigorta 170’in üzerinde ülkede, 55.000’den fazla çalışanı ile birlikte geniş bir yelpazeye sahiptir.

Hayat dışı ve hayat sigortası ürünleri sunan Zurich Sigorta’nın konut sigortası fiyatları, kasko sigortası fiyatları, trafik sigortası fiyatları işlemlerinizi Zurich Sigorta Fiyatları sayfasından yapabilirsiniz. SigortamGO üzerinden Zurich Sigorta ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Sigorta Teklifi Al sayfasından istediğiniz sigorta türünü seçerek en uygun sigorta tekliflerini online olarak görüntüleyebilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Zurich Sigorta Anlaşmalı Hastaneler, Anlaşmalı Oto Servisleri, Acenteleri ve diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sigorta Firmaları Listesi